Zaposleni

 

Združujemo tim organizatorjev izobraževanja odraslih, koordinatorjev, samostojnih strokovnih delavcev, administrativno tehničega osebja in vodstva, ki smo zadolženi za različna programska področja, aktivnosti in projektne naloge. Poleg redno zaposlenih skrbijo za dejavnosti tudi v različna področja vključeni javni delavci.

Direktor:

Gregor Sepaher

07 393 45 54
051 670 968

gregor.sepaher@ric-nm.si 

 
 
 
Poslovni sekretar VII/I:
 

            

Monika Kovačič

07 393 4 550
031 745 470

monika.kovacic@ric-nm.si


Računovodja VII/I:
 
Simona

Simona Gazvoda

07 393 45 68
simona.gazvoda@ric-nm.si
 
Organizatorji izobraževanja odraslih:
 
 
 
 

Tea Sulič, svetnica
07 393 45 69
05 907 57 16

tea.sulic@ric-nm.si

PUM-O: 031 305 522

Zvonka Potočar, svetnica
05 907 57 10
zvonka.potocar@ric-nm.si

Večgeneracijski center SKUPAJ: 031 329 567

Gabi

mag. Gabi Ogulin Počrvina, svetnica
05 907 57 10
gabi.ogulin.pocrvina@ric-nm.si

Večgeneracijski center SKUPAJ: 031 329 567

Tina Strnad, svetovalka
05 907 57 18
031 746 002
tina.strnad@ric-nm.si

  

Brigita Herženjak, mentorica
07 393 45 56
031 746 001
brigita.herzenjak@ric-nm.si

Katja Volf
05 907 57 13
040 439 745
katja.volf@ric-nm.si

Anamarija Ana Marija Blažič
05 907 57 18
031 701 191

ana.marija.blazic@ric-nm.si

Agnieszka

Agnieszka Natalia Mravinec
07 393 45 56

agnieszkanatalia.mravinec@ric-nm.si

                  

Tadeja Arkar
05 907 55 55

tadeja.arkar@ric-nm.si                               

                                           
                 Katarina Rožman
031 746 003
05 907 57 11

katarina.rozman@ric-nm.si                         

    


Samostojni strokovni delavci VII/1:

Anita

Anita Jakše
07 393 45 66 
031 337 758
anita.jakse@ric-nm.si

Simona

Simona Pavlin
05 907 57 11
simona.pavlin@ric-nm.si

Uroš Uroš Simončič
05 907 57 09
uros.simoncic@ric-nm.si     
              

Ksenija Hočevar
05 907 57 14

ksenija.hocevar@ric-nm.si         

Strokovni delavci V: 

Stanka Papež
05 907 57 14
041 996 478
stanka.papez@ric-nm.si
Belinda

Belinda Lovrenčič
07 393 45 53
031 746 004
belinda.lovrencic@ric-nm.si

 

Mateja Sušnik
05 907 57 09
mateja.susnik@ric-nm.si

Barbara Kočjaž
05 907 57 14
barbara.kocjaz@ric-nm.si 

Administratorka VI/I:

Maja Bernad
07 393 45 68
maja.bernad@ric-nm.si
      

Tehnična pomoč:

Vesna Gregorčič
07 393 45 51
vesna.gregorcic@ric-nm.si
  

Tjaša Tjaša Luznar
07 393 45 51
tjasa.luznar@ric-nm.si

Učna pomoč:

              

Mateja Kopina
07 393 45 64
EDUS: 031 305 640
mateja.kopina@ric-nm.si       

 

 
 


Belinda Lovrenčič