Zaposleni

 

Združujemo tim organizatorjev izobraževanja odraslih, koordinatorjev, samostojnih strokovnih delavcev, administrativno tehničega osebja in vodstva, ki smo zadolženi za različna programska področja, aktivnosti in projektne naloge. Poleg redno zaposlenih skrbijo za dejavnosti tudi v različna področja vključeni javni delavci.

V. d. direktorice:

Marjeta Gašperšič, svetnica
07 393 45 65 
041 555 870
meta.gaspersic@ric-nm.si

Poslovna sekretarka VII/I:

Damjana

 

Damjana Fink

07 393 45 50
07 393 45 51
damjana.fink@ric-nm.si

Tajništvo: 
031 745 470
031 305 750  

Računovodja VII/I:
Simona

Simona Gazvoda

07 393 45 68
simona.gazvoda@ric-nm.si

Organizatorji izobraževanja odraslih:

Tea Sulič, svetnica
07 393 45 69
tea.sulic@ric-nm.si

PUM-O: 031 305 522

Zvonka Potočar, svetovalka
05 907 57 09
zvonka.potocar@ric-nm.si

PUM-O: 031 305 522

Gabi

mag. Gabi Ogulin Počrvina, svetovalka
05 907 57 12
gabi.ogulin.pocrvina@ric-nm.si

Večgeneracijski center SKUPAJ: 031 329 567

Tina Strnad, svetovalka
05 907 57 18
031 746 003
tina.strnad@ric-nm.si

  

Brigita Herženjak, mentorica
07 393 45 56
031 746 001
brigita.herzenjak@ric-nm.si

Katja Volf
05 907 57 13
040 439 745
katja.volf@ric-nm.si

Ana Marija Blažič
07 393 45 55
ana.marija.blazic@ric-nm.si
Damjana

Andreja Tomc

05 907 57 15
041 686 721
andreja.tomc@ric-nm.si


Blanka Rončelj
05 907 57 14
blanka.roncelj@ric-nm.si

Gregor Sepaher
07 393 45 54
051 670 968
gregor.sepaher@ric-nm.si


Samostojni strokovni delavci VII/1:

Anita

Anita Jakše

anita.jakse@ric-nm.si

Metod Pavšelj
05 907 57 11
metod.pavselj@ric-nm.si

Simona

Simona Pavlin
07 393 45 66 
031 337 758
simona.pavlin@ric-nm.si

mag. Vesna Čolič
05 907 57 12
vesna.colic@ric-nm.si
Uroš Simončič
05 907 57 09
uros.simoncic@ric-nm.si

Samostojni strokovni delavki V:

Stanka Papež
05 907 57 14
041 996 478
stanka.papez@ric-nm.si
Damjana

Belinda Lovrenčič
07 393 45 53
031 746 004
belinda.lovrencic@ric-nm.si

Mateja Sušnik
07 393 45 68
mateja.susnik@ric-nm.si

Administratorka VI/I:

Maja Bernad
07 393 45 68
maja.bernad@ric-nm.si

Tehnična pomoč:

Vesna Gregorčič
07 393 45 51
vesna.gregorcic@ric-nm.si

Tjaša Luznar
07 393 45 51
tjasa.luznar@ric-nm.si

Učna pomoč:

             

Tomaž Hočevar
07 393 45 64
EDUS: 031 305 640
tomaz.hocevar@ric-nm.si


Simon Štupar
07 393 45 64
EDUS: 031 305 640
simon.stupar@ric-nm.si


Pomoč občanom pri učenju:

Anita Tintor
07 393 45 56 
anita.tintor@ric-nm.si

Pomoč Romom pri socializaciji:

            

Dušan Tomašević
05 907 57 14
dusan.tomasevic@ric-nm.si

Damjana

Sabina Demirović
05 907 57 14
sabina.demirovic@ric-nm.si

 

Jolanda Miklič
05 907 57 14
jolanda.miklic@ric-nm.si


Belinda Lovrenčič