Zaposleni

Združujemo tim organizatorjev izobraževanja odraslih, koordinatorjev, samostojnih strokovnih delavcev, administrativno tehničega osebja in vodstva, ki smo zadolženi za različna programska področja, aktivnosti in projektne naloge. Poleg redno zaposlenih skrbijo za dejavnosti tudi v različna področja vključeni javni delavci.

Direktor:

Gregor Sepaher

07 393 45 54
051 670 968

gregor.sepaher@ric-nm.si 


Računovodja VII/I:
Simona

Simona Gazvoda

07 393 45 68
simona.gazvoda@ric-nm.si

Organizatorji izobraževanja odraslih:



Marjeta Gašperšič, svetnica
07 393 45 65
041 555 870
meta.gaspersic@ric-nm.si

Tea Sulič, svetnica
07 393 45 69
tea.sulic@ric-nm.si

PUM-O: 031 305 522

Zvonka Potočar, svetnica
05 907 57 10
zvonka.potocar@ric-nm.si

Večgeneracijski center SKUPAJ: 031 329 567

Gabi

mag. Gabi Ogulin Počrvina, svetnica
05 907 57 10
gabi.ogulin.pocrvina@ric-nm.si

Večgeneracijski center SKUPAJ: 031 329 567

Tina Strnad, svetovalka
05 907 57 18
031 746 002
tina.strnad@ric-nm.si

  

Brigita Herženjak, mentorica
07 393 45 56
031 746 001
brigita.herzenjak@ric-nm.si

Katja Volf
05 907 57 13
040 439 745
katja.volf@ric-nm.si

Ana Marija Blažič
07 393 45 55
031 701 191

ana.marija.blazic@ric-nm.si


Dragica Kren
05 907 57 18

dragica.kren@ric-nm.si

Agnieszka Natalia Mravinec
07 393 45 56

agnieszkanatalia.mravinec@ric-nm.si


Samostojni strokovni delavci VII/1:

Anita

Anita Jakše
07 393 45 66 
031 337 758
anita.jakse@ric-nm.si

Simona

Simona Pavlin
05 907 57 11
simona.pavlin@ric-nm.si

Uroš Simončič
05 907 57 09
uros.simoncic@ric-nm.si     

Strokovni delavci V:

Stanka Papež
05 907 57 14
041 996 478
stanka.papez@ric-nm.si
Damjana

Belinda Lovrenčič
07 393 45 53
031 746 004
belinda.lovrencic@ric-nm.si

Mateja Sušnik
05 907 57 09
mateja.susnik@ric-nm.si

Barbara Kočjaž
05 907 57 12
barbara.kocjaz@ric-nm.si 

Administratorka VI/I:

Maja Bernad
07 393 45 68
maja.bernad@ric-nm.si
      

Tehnična pomoč:

Vesna Gregorčič
07 393 45 51
vesna.gregorcic@ric-nm.si
  

Tjaša Luznar
07 393 45 51
tjasa.luznar@ric-nm.si

Učna pomoč:

              

Jan Fink
07 393 45 64
EDUS: 031 305 640
jan.fink@ric-nm.si       

Gea Pleničar
07 393 45 56
EDUS: 031 305 640
gea.plenicar@ric-nm.si

Pomoč pri izvajanju programov za občane:

              

Vaiva Čepukaityte
05 907 57 11
vaiva.cepukaityte@ric-nm.si


Pomoč Romom pri socializaciji:

           

 

Jolanda Miklič
05 907 57 14
jolanda.miklic@ric-nm.si      

            

Ksenja Hočevar
05 907 57 14
Ksenja.Hočevar@ric-nm.si    

Belinda Lovrenčič