Zaposleni

 

Združujemo tim organizatorjev izobraževanja odraslih, koordinatorjev, samostojnih strokovnih delavcev, administrativno tehničega osebja in vodstva, ki smo zadolženi za različna programska področja, aktivnosti in projektne naloge. Poleg redno zaposlenih skrbijo za dejavnosti tudi v različna področja vključeni javni delavci.

Direktor:

Gregor Sepaher

07 393 45 54
051 670 968
gregor.sepaher@ric-nm.si 

 
 

Poslovna sekretarka VII/I:

            

Monika Kovačič

07 393 4 550
031 745 470
monika.kovacic@ric-nm.si

 
Računovodja VII/I:
Simona

Simona Gazvoda
07 393 45 68

simona.gazvoda@ric-nm.si
 
 
Organizatorji izobraževanja odraslih: 
 

Tea Sulič, svetnica
05 907 57 16
tea.sulic@ric-nm.si

KCM: 031 746 001

Zvonka Potočar, svetnica
05 907 57 10
zvonka.potocar@ric-nm.si

Večgeneracijski center SKUPAJ: 031 329 567

Gabi

mag. Gabi Ogulin Počrvina, svetnica
05 907 57 10
gabi.ogulin.pocrvina@ric-nm.si

Večgeneracijski center SKUPAJ: 031 329 567

Tina Kržišnik, svetovalka
05 907 57 18
tina.krzisnik@ric-nm.si

  

Brigita Herženjak, svetovalka
07 393 45 56

brigita.herzenjak@ric-nm.si

Katja Volf
05 907 57 13
040 439 745

katja.volf@ric-nm.si

Ana Marija Blažič
07 393 45 52
031 701 191

ana.marija.blazic@ric-nm.si

Agnieszka Natalia Mravinec
05 907 57 15

agnieszkanatalia.mravinec@ric-nm.si

                  

Tadeja Arkar
07 393 45 55
041 686 721

tadeja.arkar@ric-nm.si                               

                

Katarina Rožman
07 393 45 65
031 746 003

katarina.rozman@ric-nm.si                         

 

Samostojni strokovni delavci VII/1:

Anita

Anita Jakše
07 393 45 66 
031 337 758

anita.jakse@ric-nm.si

Simona

Simona Pavlin
05 907 57 11

simona.pavlin@ric-nm.si

              

Ksenija Hočevar
05 907 57 14

ksenija.hocevar@ric-nm.si         

          

 

Špela Juršič
05 907 57 15

spela.jursic@ric-nm.si

 

Strokovni delavci V: 

Stanka Papež
05 907 57 14
041 996 478

stanka.papez@ric-nm.si

 

Belinda Lovrenčič
07 393 45 53
031 746 004

belinda.lovrencic@ric-nm.si

 

Tjaša Luznar
07 393 45 51

tjasa.luznar@ric-nm.si

 

Administratorka VI/I:

Maja Bernad
07 393 45 68

maja.bernad@ric-nm.si      

 

Tehnična pomoč:

Vesna Gregorčič
07 393 45 51

vesna.gregorcic@ric-nm.si  

 

 
 


Belinda Lovrenčič

© 2020

 | RIC Novo mesto | Kazalo strani | Pogoji uporabe | Domov

produkcija: T-media